Čo všetko získajú deti na tréningoch Krav Maga?

Školský rok je tu a vy stále premýšľate, ako vyplniť voľný čas vašich detí, ktorý majú po škole? Malo by to byť niečo, čo ich bude baviť, pri čom zo seba vydajú nadbytočnú energiu a úplne najlepšie bude, ak sa pri tom niečo naučia. Toto všetko ponúkajú tréningy Krav Maga Kids, ktoré sú vedené licencovanými inštruktormi, ktorí sú pripravení na akúkoľvek situáciu a vedia, ako deti zaujať a niečo správne a potrebné ich naučiť.

krav maga kids

Tréning Krav Maga Kids formou hry

Tréning Krav Maga Kids je pre deti ako tzv. atraktívna hra, ktorá je nielen plná pohybových aktivít, ale aj rôznych súťaží. Kedže všetky deti sa rady hrajú, je to pre ne perfektná forma učenia. Majú tak zabezpečené dostatočné množstvo pohybu, ktoré je pre deti veľmi dôležité. Deti sa učia mať potrebnú dávku sebavedomia, ktorá je v dnešnej dobe potrebná, a to nielen na školách a medzi deťmi. V žiadnom prípade z nich nerobíme malých bojovníkov, ktorí ovládnu celú triedu. Cieľom Krav Maga Kids je vedieť sa efektívne brániť a správne reagovať v nebezpečnej situácii, nie bojovať. Deti tak budú vedieť, ako reagovať napr. pri pokuse o únos, či pri šikanovaní inými deťmi. Niekedy naozaj stačí len správna forma správania či reakcie, čo dokáže v podstatnej miere znížiť rizikovosť situácie. Deti sa nielen dostatočne vybehajú, ale získajú aj lepší pocit sami zo seba, že vedia čo robiť a ako sa brániť. V mnohých prípadoch prichádza aj zlepšenie po psychickej stránke.

Krav Maga Junior a Krav Maga Teen

Tréningy pre deti sú rozdelené do dvoch skupín, podľa vekových kategórií detí. Krav Maga Junior je tréning pre deti vo vekovej kategórii od 8 do 12 rokov. Krav Maga Teen pre mládež vo veku od 12 rokov vyššie. Tréningy sú prispôsobené vekovej hranici detí, na základe ktorej hodina prebieha. Vďaka hravému prístupu deti tréningy navštevujú s veľkou radosťou.