Personal tréningy – aké sú ich výhody?

Ak patríte k ľuďom, ktorí by radi navštevovali kurzy Krav Maga, ale máte radšej individuálny prístup, alebo ste nesmierne zaneprázdnení či máte pohyblivú pracovnú dobu a nie je možné časovo zladiť vašu prácu s tréningami prebiehajúcimi v stanovenom čase, inštruktori Krav Maga mysleli aj na vás. Práve pre vás sú určené personal tréningy, ktoré ponúkajú naozaj množstvo výhod.

Aké sú výhody personal tréningov?

Výhod, ktoré personal tréningy poskytujú je skutočne dosť. Po dohode s trénerom na konkrétnom čase a mieste, bude na daných tréningoch pozornosť venovaná výlučne len vám osobne. Trénovať môžete buď u nás v našich priestoroch, kde sú ideálne podmienky a všetko, čo k plnohodnotnému tréningu potrebujete. V prípade, že máte k dispozícii vlastné priestory, v ktorých by ste trénovali radšej, inštruktor príde za vami. V ideálnom počasí je možné v prípade záujmu trénovať aj vonku. Či vám viac vyhovujú tréningy ráno, na obed alebo neskoro večer, tréner je vám vždy plne k dispozícii a vy máte možnosť sa nielen zlepšiť v sebaobrane, ale získať aj lepšiu kondíciu či zvýšiť svoje sebavedomie. Individuálnym prístupom sa poniektorí dokážu lepšie uvoľniť, či si rýchlejšie osvojiť techniky Krav Maga.

krav maga

Personal tréningy aj v menších skupinkách

Ste menšia skupinka ľudí, napríklad kolegovia v práci, partia ľudí majúca spoločné záujmy či dobrí kamaráti alebo spolužiaci, ktorí by mali záujem o individuálne tréningy? Vyhovovalo by vám, keby ste mohli trénovať ráno pred začiatkom pracovnej doby a máte k dispozícii vhodný priestor, kde by mohol tréning prebiehať? Alebo ste susedia, ktorí si rozumejú a majú veľa spoločných záujmov a jedným z nich je snaha získať základy sebaobrany? Máte k dispozícii miesto vhodné na tréning menšej skupinky ľudí, kde by tréner prišiel za vami a venoval vám osobný prístup? Potom sú personal tréningy pre vás to pravé orechové. Vyskúšajte a nepochybujeme, že všetci budete nadmieru spokojní.