Krav Maga v Bratislave

Stále váhate nad návštevou nášho kurzu Krav Maga? Sú nejaké otázky, na ktoré stále nemáte odpoveď, a ktoré by vám možno pomohli sa lepšie, či rýchlejšie rozhodnúť? Skúsime vám objasniť, kde všade v Bratislave Krav Magu trénujeme, aké kurzy ponúkame, a pre koho sú určené.

Kde v Bratislave trénujeme?

Momentálne v  Bratislave trénujeme na 3 miestach:

– Hattalova 12/A (BA – Nové mesto) na tejto adrese trénujeme zatiaľ najviac. Na Hattalovej 12/A je nielen skvelá dostupnosť, ale aj možnosť parkovania priamo pred budovou.

Tréningy máme nielen vo večerných, ale aj ranných hodinách. Teda v prípade, že ste ranné vtáča a nerobí vám problém ráno vstať, či pracujete dlho do večera a nestíhate večerný tréning, tréningy sú každý utorok a štvrtok od 7:30-8:45. Tréning bude tým správnym štartom na vykročenie do úspešneho a pozitívne naladeného dňa. Ranné tréningy sú zamerané pre začiatočníkov, príp. pokročilých.

krav maga

 

Každý utorok a štvrtok sa venujeme tým najmenším, ktorých učíme nielen vedieť sa ubrániť správnym spôsobom, či už pred problémovými deťmi v škole, pred šikanou, či pred pokusom o únos. Majú u nás aj dostatok pohybu, ktorý im v dnešnej dobe dosť chýba. V žiadnom prípade z detí nerobíme malých agresívnych bojovníkov, len im dodávame potrebnú dávku sebavedomia, ktorá im v dnešnej dobe určite neublíži, práve naopak. Deti vo veku od 8 do 12 rokov trénujú od 15:30-16:15 a deti od 12 rokov vyššie trénujú od 16:30-17:15.

Tréningy vo večerných hodinách sú rozdelené do dvoch tried. Jedna trénuje každý pondelok a stredu od 17:30-18:45 a druhá trieda zase každý utorok a štvrtok, taktiež od 17:30-18:45. Tréningy, ktoré začínajú o 17:30 sú určené pre začiatočníkov .Netreba mať žiadny strach z toho, že nemáte žiadne skúsenosti. Od toho tam sme my, aby sme vás všetko potrebné naučili. Pokročilí trénujú taktiež v dvoch triedach, a to buď v pondelok a stredu, alebo v utorok a štvrtok, zakaždým od 19:15-20:30.

Kopčianska cesta 20 (Petržalka), ktorá je taktiež dostupná s možnosťou parkovania pred vchodom. Trénujeme tu každý pondelok a stredu od 17:00-18:15. Tréningy sú určené pre začiatočníkov.

 

Teraz si už len stačí vybrať miesto a čas tréningu, ktorý vám najviac vyhovuje, prísť k nám a začať trénovať. Tak hurá do toho.